027. Kontrola umysłu w rodzinie

0 Kliknięć

Zagłębiając się w moją przeszłość, oraz rozmawiając z innymi Targetami, widzę niezbite dowody na to, że rodzina i bliscy każdego Targeted Individual, są również ofiarami programów kontroli umysłu. Dla operatorów tego programu Mind Control, czyli inaczej naszych oprawców, jest bardzo korzystne wykorzystywanie naszej rodziny, bliskich i znajomych, do wywierania na nas presji czy wzbudzanie w nas przykrych emocji.

Przede wszystkim: przez najbliższe osoby najłatwiej jest dotrzeć do Targeta, sprawić mu ból i cierpienie, czy wpędzić w uczucie niezrozumienia i poczucie wyobcowania. I te osoby wcale nie są temu winne... Podam przykład - w roku 2001 wyleciałem ze studiów z powodu grupowego osaczania (Gang Stalking)  i syntetycznej telepatii (Voice to Skull). Nie mogłem się na niczym skupić, praktycznie nie spałem z powodu V2K i w rezultacie wróciłem do rodzinnego miasta, gdzie się całkowicie odizolowałem od życia społecznego.

Siedziałem sobie samotnie w pokoju rozmyślając o tym, co się wokół mnie dzieje i w międzyczasie straciłem wszystkich znajomych. Tak więc zostałem sam... No i o to właśnie sadystom mnie torturującym chodziło. Żebym nie miał znikąd pomocy. Jednak w moim otoczeniu pozostały najbliższe mi osoby... I tu się zaczyna lawina wzajemnego niezrozumienia.

Jeśliby obiektywnie na to spojrzeć, to ewidentnie wyglądałem tak, jak by mnie ogarnęła jakaś, tak zwana, "depresja". Wszak siedziałem zamyślony, bądź smutny, sam i w ogóle... Rodzina, w dobrej wierze, w takim przypadku zaczyna się dowiadywać co w takiej sytuacji zrobić. Pytają się, opisują różnym ludziom co się dzieje... No i w końcu trafiają na czyjąś radę, żę tu by raczej trzeba do psychiatry... U mnie taka propozycja wywołała najpierw szok i niezrozumienie, a potem złośc. "No jak to? Przecież to wszystko się dzieje naprawdę!" - myślałem sobie - "Co oni ode mnie chcą?".

Przyszedł moment, w którym odważyłem się "ujawnić", przed bliskimi, że ja słyszę "głosy i myśli jakichś ludzi" oraz, że jak wychodzę do miasta, to spotykam się z dziwnymi zachowaniami ludzi wokół mnie (Gang Stalking)). To tylko pogorszyło sytuację... Od tego momentu, już nie tylko przypisywano mi depresję, ale też jakąś paranoję w mojej głowie. No i zaczęło się prawdziwe rodzinne piekło... Z jednej strony ja, wiedzący że to wszystko się dzieje naprawdę, a z drugiej strony moi bliscy, wiedzący, że mi się to wszystko wydaje... No przecież oni tych "głosów" nie słyszeli, no nie? Kłótnie, wzajmene obwinianie się, brak zaufania... No i cierpieli wszyscy, bez wyjątku... Rodzina, bo ze mną coś nie tak... No i ja, bo myślałem, że oni są w zmowie z Gang Stalkerami, skoro mi nie wierzą...

No i w końcu psychiatryk... Diagnoza... I etykietka na całe życie... Całe? No przecież nie! Teraz już wiem co i jak było naprawdę. Teraz mogę coś z tym zrobić i robię to na co dzień, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie na temat Mind Control, bo wiem, że się nie pomyliłem i takich ludzi jak ja są tysiące, setki tysięcy, jeśli nie miliony na całym świecie. W tym filmie porównuję moje życie, do życia królika doświadczalnego w klatce. Klatce składającej się nie tylko z wynajętych Gang Stalkerów, ale też z nieświadomych ludzi, którzy czasem chcąc dobrze - tylko szkodzą, chociaż w ich oczach robią wszystko słusznie.

I właśnie w tych, nieświadomych jeszcze ludziach jest cała nadzieja. Mówię tak dlatego, że to właśnie oni mogą spowodować, że ta klatka zostanie rozwalona w drobny mak... Podobnie będzie z tymi, którzy są odpowiedzialni za działanie programów kontroli umysłu...

LISTA WSZYSTKICH POSTÓW

Jeżeli chcesz zobaczyć pełną listę ostatnio dodanych filmów kliknij tutaj:

0 Kliknięć